Cerine Open 2013

13.07.2013 - 14.07.2013

Rok prijave: 11.7.2013. do 12.00

Lokacija: Ulica Miroslava Krleže 81, 48000 Koprivnica, Hrvatska

Kako do nas: https://maps.google.com/maps/ms?msa=0&msid=203885460111582763182.0004be1c8e32180b784d9&ie=UTF8&t=m&source=embed&ll=46.159978,16.832943&spn=0.032103,0.04652&z=13

Grad: Koprivnica, Hrvatska
Kapacitet tribina: 150 sjedala
Broj ekipa: 12
Organizator: Gradski bazeni "Cerine", Udruga športske rekreacije podravskih studenata

Raspored natjecanja:
Petak       12.07.2013.  - kvalifikacijski turnir (tehnički sastanak u 18:30h)
Subota     13.07.2013. i 14.07.2013.   - glavni turnir (tehnički sastanak u 8:30h)

Kotizacija: 150,00 kn kvalifikacije (ekipe koje prođu kvalifikacije plaćaju još 50,00 kn)
                     200,00 kn glavni dio turnira

IGRAČI I IGRAČICE KOJI NEMAJU GODIŠNJU ILI TURISTIČKU LICENCU NEMAJU PRAVO NASTUPA NA TURNIRU!
(Igrači koji žele nastupiti samo na jednom turniru mogu uplatiti turističku licencu u iznosu od 50,00 kn u Hrvatski savez odbojke na pijesku.)

NAGRADNI FOND:

1.mjesto:        2.700,00
2.mjesto:        1.500,00
3.mjesto:        800,00

SMJEŠTAJ ZA PREPORUČITI (na vlastiti trošak):

 

Rang Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Rang 1 Pojedinačno prvenstvo Društvo sportske rekreacije "Stars" Prelog seniori M

Utakmice

Glavni turnir
Runda Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set 3. set Početak utakmice
I Igor Matekalo/Marin Matekalo Velimir Golub/Branimir Garić 2 : 1 21 : 11 17 : 21 15 : 11 13.07.2013 - 10:30
I Matija Gracin/Grga Trimčevski Velimir Golub/Branimir Garić 2 : 0 21 : 15 21 : 14 : 13.07.2013 - 15:00
I Matija Gracin/Grga Trimčevski Igor Matekalo/Marin Matekalo 2 : 0 21 : 12 21 : 17 : 13.07.2013 - 18:00
II Jasmin Kovačević/sanjin kovačević Josip Huljev/Filip Silić 0 : 2 15 : 21 15 : 21 : 13.07.2013 - 12:45
II Josip Huljev/Filip Silić Bojan Međimorec/ante radoš 2 : 0 21 : 15 21 : 18 : 13.07.2013 - 17:15
I Matija Gracin/Grga Trimčevski Matija Velican/krešo janković 2 : 0 21 : 7 21 : 11 : 13.07.2013 - 09:00
II Josip Huljev/Filip Silić Igor Nasipak/Marko Blazekovic 2 : 0 21 : 7 21 : 12 : 13.07.2013 - 09:45
II Bojan Međimorec/ante radoš Marko Vuković/Tomislav Raknić 2 : 0 21 : 19 21 : 12 : 13.07.2013 - 23:15
I Matija Velican/krešo janković Igor Matekalo/Marin Matekalo 2 : 0 21 : 19 21 : 11 : 13.07.2013 - 12:00
I Miodrag Novosel/mladen mihoci Matija Gracin/Grga Trimčevski 0 : 2 6 : 21 8 : 21 : 13.07.2013 - 13:30
I Matija Velican/krešo janković Miodrag Novosel/mladen mihoci 2 : 0 21 : 19 21 : 9 : 13.07.2013 - 15:00
I Velimir Golub/Branimir Garić Miodrag Novosel/mladen mihoci 2 : 0 21 : 13 21 : 13 : 13.07.2013 - 19:30
I Matija Velican/krešo janković Velimir Golub/Branimir Garić 2 : 0 21 : 16 21 : 16 : 13.07.2013 - 21:00
I Igor Matekalo/Marin Matekalo Miodrag Novosel/mladen mihoci 2 : 0 21 : 0 21 : 0 : 13.07.2013 - 22:30
II Igor Nasipak/Marko Blazekovic Bojan Međimorec/ante radoš 0 : 2 11 : 21 13 : 21 : 13.07.2013 - 11:15
II Josip Huljev/Filip Silić Marko Vuković/Tomislav Raknić 2 : 0 21 : 9 21 : 17 : 13.07.2013 - 14:15
II Igor Nasipak/Marko Blazekovic Jasmin Kovačević/sanjin kovačević 0 : 2 8 : 21 13 : 21 : 13.07.2013 - 15:45
II Marko Vuković/Tomislav Raknić Jasmin Kovačević/sanjin kovačević 0 : 2 13 : 21 13 : 21 : 13.07.2013 - 18:45
I Igor Nasipak/Marko Blazekovic Marko Vuković/Tomislav Raknić 0 : 2 : 21 12 : 21 : 13.07.2013 - 20:15
II Bojan Međimorec/ante radoš Jasmin Kovačević/sanjin kovačević 0 : 2 11 : 21 7 : 21 : 13.07.2013 - 21:45
III Bojan Međimorec/ante radoš Matija Velican/krešo janković 2 : 1 21 : 11 11 : 21 15 : 11 14.07.2013 - 09:00
III Matija Gracin/Grga Trimčevski Marko Vuković/Tomislav Raknić 2 : 0 21 : 0 21 : 0 : 14.07.2013 - 10:00
III Jasmin Kovačević/sanjin kovačević Igor Matekalo/Marin Matekalo 2 : 0 25 : 23 21 : 12 : 14.07.2013 - 11:00
III Josip Huljev/Filip Silić Bojan Međimorec/ante radoš 2 : 0 21 : 6 21 : 12 : 14.07.2013 - 12:00
SF Matija Gracin/Grga Trimčevski Jasmin Kovačević/sanjin kovačević 2 : 0 21 : 16 21 : 17 : 14.07.2013 - 14:00
SF Josip Huljev/Filip Silić Bojan Međimorec/ante radoš 2 : 0 21 : 17 21 : 13 : 14.07.2013 - 15:00
3/4 Jasmin Kovačević/sanjin kovačević Bojan Međimorec/ante radoš 2 : 0 21 : 14 21 : 15 : 14.07.2013 - 16:00
F Matija Gracin/Grga Trimčevski Josip Huljev/Filip Silić 2 : 1 18 : 21 21 : 13 15 : 3 14.07.2013 - 17:00

Poredak

Poredak Naziv ekipe Bodovi na turniru
1 Matija Gracin/Grga Trimčevski 960
2 Josip Huljev/Filip Silić 864
3 Jasmin Kovačević/sanjin kovačević 768
4 Bojan Međimorec/ante radoš 672
5 Velimir Golub/Branimir Garić 576
5 Marko Vuković/Tomislav Raknić 576
5 Igor Matekalo/Marin Matekalo 576
5 Matija Velican/krešo janković 576
9 Miodrag Novosel/mladen mihoci 480
9 Igor Nasipak/Marko Blazekovic 480