Klupsko prvenstvo Hrvatske 2012. za seniorke (2.okupljanje)

 

 

M17

KOP SPLIT

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Rakić/Zorica

Roško/Štrbić

2012-08-24 - 2012-08-26
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Kop Erste Zagreb seniori Ž

Utakmice

 

 

M17

KOP SPLIT

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Rakić/Zorica

Roško/Štrbić

0:2 (11:21, 12:21)

Kuščević/Svaguša

Kovačević/Ovčina

0:2 (9:21, 7:21)

M18

KOP JARUN

KOP VRAPČE

0:2

 

Cota/Majić

Radanović/Šutalo

0:2 (14:21, 19:21)

Ivanović/Crnić

Radolović/Mutak

0:2 (18:21, 19:21)

M19

KOP ERSTE ZAGREB

KOP JARUN

2:0

 

Roško/Matić

Majić/Crnić

2:0 (21:8, 21:19)

Štrbić/Ovčina

Ivanović/Kovačec

2:1 (21:19, 19:21, 15:10)

M20

HAKOP MLADOST

KOP ŽAL BANJOLE

1:1

 

Špehar/Pavić

Šimac/Lončar

2:0 (21:18, 21:9)

Topčić/Mudrovčić

Drviš/Vitasović

1:2 (18:21, 22:20, 3:15)

M21

KOP ŽNJAN

KOP SPLIT

 

 

 

 

 

 

 

 

M22

HAKOP MLADOST

KOP SPLIT

2:0

 

Špehar/Pavić

Rakić/Gruić

2:0 (21:13, 21:4)

Žmire/Karin

Svaguša/Zorica

2:0 (21:6, 21:9)

M23

KOP ŽNJAN

KOP JARUN

 

 

 

 

 

 

 

 

M24

KOP ZAGREB

KOP VRAPČE

2:0

 

Štrbić/Plačko

Šutalo/Radanović

2:1 (21:17, 11:21, 15:10)

Bečić/Matić

Radolović/Mutak

2:0 (21:15, 21:19)

M25

KOP VRAPČE

KOP ŽNJAN

 

 

 

 

 

 

 

 

M26

KOP JARUN

HAKOP MLADOST

1:1

 

Cota/Majić

Pavić/Špehar

2:0 (22:20, 21:15)

Ivanović/Kovačec

Žmire/Karin

1:2 (19:21, 21:15, 17:19)

M27

KOP SPLIT

KOP ŽAL BANJOLE

0:2

 

Rakić/Kuščević

Drviš/Vitasović

0:2 (8:21, 4:21)

Zorica/Gruić

Šimac/Lončar

0:2 (14:21, 9:21)

M28

KOP ŽAL BANJOLE

KOP JARUN

1:1

 

Šimac/Lončar

Ivanović/Crnić

0:2 (11:21, 13:21)

Drviš/Vitasović

Cota/Majić

2:1 (21:18, 15:21, 15.13)

M29

HAKOP MLADOST

KOP VRAPČE

0:2

 

Topčić/Mudrovčić

Šutalo/Radanović

0:2 (6:21, 5:21)

Pavić/Špehar

Radolović/Mutak

0:2 (12:21, 16:21)

M30

KOP ŽNJAN

KOP ERSTE ZAGREB

 

 

 

 

 

 

 

 

M31

KOP ERSTE ZAGREB

HAKOP MLADOST

2:0

 

Roško/Kovačević

Žmire/Karin

2:0 (21:7, 21:10)

Bačić/Matić

Pavić/Špehar

2:0 (21:14, 21:13)

M32

KOP VRAPČE

KOP ŽAL BANJOLE

2:0

 

Radanović/Šutalo

Drviš/Vitasović

2:1 (17:21, 21:19, 16:14)

Radolović/Mutak

Šimac/Lončar

2:0 (21:10, 21:13)

M33

KOP JARUN

KOP SPLIT

2:0

 

Majić/Crnić

Svaguša/Zorica

2:0 (21:8, 21:6)

Ivanović/Ivanović

Gruić/Kuščević

2:0 (21:6, 21:3)

M34

KOP SPLIT

KOP VRAPČE

0:2

 

Svaguša/Rakić

Radolović/Mutak

0:2 (0:21, 4:21)

Zorica/Gruić

Radanović/Šutalo

0:2 (5:21, 7:21)

M35

KOP ŽAL BANJOLE

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Drviš/Vitasović

Štrbić/Plačko

0:2 (10:21, 14:21)

Šimac/Lončar

Matić/Bečić

0:2 (10:21, 12:21)

M36

HAKOP MLADOST

KOP ŽNJAN

 

 

 

 

 

 

 

 

M37

KOP ŽNJAN

KOP ŽAL BANJOLE

 

 

 

 

 

 

 

 

M38

KOP ERSTE ZAGREB

KOP SPLIT

2:0

 

Bečić/Plačko

Svaguša/Kuščević

2:0 (21:4, 21:4)

Roško/Kovačević

Zorica/Gruić

2:0 (21:8, 21:8)

M39

KOP VRAPČE

KOP JARUN

2:0

 

Radolović/Mutak

Majić/Cota

2:1 (21:17, 17:21, 15:12)

Šutalo/Radanović

Crnić/Ivanović

2:1 (21:15, 20:22, 15:7)

M40

KOP JARUN

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Majić/Cota

Roško/Bečić

0:2 (10:21, 13:21)

Ivanović/Kovačec

Štrbić/Plačko

0:2 (19:21, 15:21)

M41

KOP SPLIT

KOP ŽNJAN

 

 

 

 

 

 

 

 

M42

KOP ŽAL BANJOLE

HAKOP MLADOST

1:1

 

Šimac/Lončar

Žmire/Pavić

0:2 (16:21, 8:21)

Drviš/Vitasović

Topčić/Mudrovčić

2:0 (21:10, 21:13)

         
 

 

 

Poredak

1. KOP ERSTE ZAGREB

2. KOP VRAPČE

3. KOP ŽAL BANJOLE

4. KOP JARUN

5. HAKOP MLADOST

6. KOP SPLIT

7. KOP ŽNJAN