Klupsko Prvenstvo Hrvatske 2014. za najmlađe kadete (mini odbojka)

  Ekipa                  
2014-06-08
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Zagreb mlađi M

Utakmice

  Ekipa                      
1 KOP ZAGREB                      
2 KOP JARUN                      
3 KOP MLADOST                      
4 KOP VRAPČE                      
                         
  1 kolo 1 set 2 set 3 set kraj     1 kolo 1 set 2 set 3 set kraj
1 KOP ZAGREB- Tino Vidaković/Domagoj Stipanović 15 15   2   1 KOP ZAGREB-Marko Maletić/Marko Husnjak 15 15   2
2 KOP JARUN Patrik Županić/Luka Mikšaj 5 3   0   2 KOP JARUN-Matej Barukčić/Marko Pavić 6 8   0
    1 set 2 set 3 set kraj       1 set 2 set 3 set kraj
3 KOP MLADOST-Franko Ermakora/Alen Marković 1 0   0   3 KOP MLADOST-Luka Grgić/Lovro Alfirević 9 6   0
4 KOP VRAPČE-Trpimir Ramljak/Fran Kljajić 15 15   2   4 KOP VRAPČE- Rene Mezak/David Karačić 15 15   2
                         
  2 kolo 1 set 2 set 3 set kraj     2 kolo 1 set 2 set 3 set kraj
1 KOP ZAGREB-Marko Maletić/Marko Husnjak 13 11   0   1 KOP ZAGREB- Tino Vidaković/Domagoj Stipanović 10 15 15 2
4 KOP VRAPČE-Fran Kljajić/David Karačić 15 15   2   4 KOP VRAPČE- Rene Mezak/Trpimir Ramljak 15 11 13 1
    1 set 2 set 3 set kraj       1 set 2 set 3 set kraj
2 KOP JARUN-Patrik Županić/Luka Mikšaj 4 6   0   2 KOP JARUN-Matej Barukčić/Marko Pavić 8 3   0
3 KOP MLADOST-Franko Ermakora/Alen Marković 15 15   2   3 KOP MLADOST-Luka Grgić/Lovro Alfirević 15 15   2
                         
  3 kolo 1 set 2 set 3 set kraj     3 kolo 1 set 2 set 3 set kraj
1 KOP ZAGREB-Marko Maletić/Marko Husnjak 15 17   2   1 KOP ZAGREB- Fran Poldrugač/Tino Vidaković 15 15   2
3 KOP MLADOST-Franko Ermakora/Alen Marković 11 15   0   3 KOP MLADOST-Luka Grgić/Lovro Alfirević 4 10   0
    1 set 2 set 3 set kraj       1 set 2 set 3 set kraj
2 KOP JARUN Patrik Županić/Luka Mikšaj 2 3   0   2 KOP JARUN-Matej Barukčić/Marko Pavić 3 6   0
4 KOP VRAPČE-Fran Kljajić/David Karačić 15 15   2   4 KOP VRAPČE- Rene Mezak/Trpimir Ramljak 15 15   2

 

Poredak

1 Kop Vrapče 
2 Kop Zagreb
3 Kop Mladost
4 Kop Jarun