Klupsko Prvenstvo Hrvatske 2014. za kadetkinje

  Ekipa                  
2014-06-07
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Zagreb kadeti Ž

Utakmice

  Ekipa                      
1 VRAPČE                      
2 ZAGREB                      
3 JARUN                      
4 FENIKS                      
                         
  1 kolo 1 set 2 set 3 set kraj     1 kolo 1 set 2 set 3 set kraj
1 Kop VRAPČE -Antonija Bandić/ Maja Vrbić 21 21   2   1 Kop VRAPČE-Paula Krmpotić/Magdalena Lovaković 24 18 15 2
4 Kop FENIKS-Anamarija Marić/Antonija Babić 12 10   0   4 Kop FENIKS-Anamarija Kezerić/Ana Babić 22 21 7 1
    1 set 2 set 3 set kraj       1 set 2 set 3 set kraj
2 Kop ZAGREB-Gabrijela Stipanović/Lucija Krivić 21 21   2   2 KopZAGREB-Vida Štefan/Lidija Šarčević 21 21   2
3 Kop JARUN-Vanesa Breškić/Ana Vrhovski 9 9   0   3 Kop JARUN-Ivana Sabljak/Luna Prosečki 13 17   0
                         
  2 kolo 1 set 2 set 3 set kraj     2 kolo 1 set 2 set 3 set kraj
4 Kop FENIKS-Anamarija Kezerić/Ana Babić 21 21   2   4 Kop FENIKS-Anamarija Marić/Antonija Babić 21 21   2
3 Kop JARUN-Vanessa Breškić/Ana Vrhovski 15 11   0   3 Kop JARUN-Ivana Sabljak/Luna Prosečak 10 17   0
    1 set 2 set 3 set kraj       1 set 2 set 3 set kraj
1 Kop VRAPČE-Karla Glasnović/Paulina Piškor 9 16   0   1 Kop VRAPČE-Magdalena Lovaković/Paula Krmpotić 21 21   2
2 Kop ZAGREB-Gabrijela Stipanović/Lucija Krivić 21 21   2   2 Kop ZAGREB-Vida Štefan/Lidija Šarčević 14 12   0
                         
  3 kolo 1 set 2 set 3 set kraj     3 kolo 1 set 2 set 3 set kraj
2 Kop ZAGREB-Gabrijela Stipanović/Lucija Krivić 19 21 15 2   2 Kop ZAGREB-Vida Štefan/Lidija Šarčević 21 21   2
4 Kop FENIKS-Anamarija Kezerić/Ana Babić 21 17 10 1   4 Kop FENIKS-Anamarija Karić/Antonia Babić 12 13   0
    1 set 2 set 3 set kraj       1 set 2 set 3 set kraj
3 Kop JARUN-Vanesa Breškić/Ana Vrhovski 10 8   0   3 Kop JARUN-Ivana Sabljak/Luna Posečak 22 15 17 1
1 Kop VRAPČE-Klara Glasnović/Paulina Piškor 21 21   2   1 Kop VRAPČE-Maja Vrbić/Antonia Bandić 20 21 19 2
                         
  Ekipa 1 2 3 omjer              
1 Kop MLADOST                      
2 Kop ČAKOVEC                      
3 Kop RETFALA                      
                         
  1 kolo 1 set 2 set 3 set kraj     1.kolo 1 set 2 set 3 set kraj
2 Kop ČAKOVEC-Ana Novak/Sanda Novak 21 21   2   2 Kop ČAKOVEC-Zdravka Benko/Klara Novak 21 21   2
3 Kop RETFALA-Lucija Rešetar/Tea Pavlović 18 11   0   3 Kop RETFALA-Marta Leović/Klara Findrik 15 13   0
                         
  2.kolo 1 set 2 set 3 set kraj     2.kolo 1 set 2 set 3 set kraj
1 Kop MLADOST-Anita Letenčić/Kristina Kljajić 14 7   0   1 Kop MLADOST-Anamarija Vargić/Alma Kararić 13 8   0
2 Kop ČAKOVEC-Ana Novak/Sanda Novak 21 21   2   2 Kop ČAKOVEC-Zdravka Benka/Klara Novak 21 21   2
                         
  3.kolo 1 set 2 set 3 set kraj   3.kolo   1 set 2 set 3 set kraj
3 Kop RETFALA-Tea Pavlović/Lucija Rešetar 14 19   0   3 Kop RETFALA-Lucija Radolović/Klara Findrik 21 21   2
1 Kop MLADOST-Anita Letenčić/Kristina Kljajić 21 21   2   1 Kop MLADOST-Anamarija Vargić/Alma Kararić 15 15   0
                         
  POLUFINALE 1 set 2 set 3 set kraj     POLUFINALE 1 set 2 set 3 set kraj
1A Kop Zagreb-Gabrijela Stipanović/Lucija Krivić 21 21   2   1B Kop Čakovec-Ana Novak/Sanda Novak 13 5   2
2B Kop Retfala-Tea Pavlović/Marta Leović 7 8   0   2A Kop Vrapče-Magdalena Lovaković/Paula Krmpotić 21 21   0
                         
  POLUFINALE 1 set 2 set 3 set kraj     POLUFINALE 1 set 2 set 3 set kraj
1A Kop Zagreb-Vida Štefan/Lidija Šarčević 21 21   2   1B Kop Čakovec-Zdravka Benko/Klara Novak 7 12   0
2B Kop Retfala-Klara Findrik/Lucija Radolović 9 5   0   2A Kop Vrapče-Paulina Piškor/Karla Glasnović 21 21   2
                         
                         
  3.MJESTO 1 set 2 set 3 set kraj     FINALE 1 set 2 set 3 set kraj
  Kop Retfala-Klara Findrik/Lucija Radolović 11 5   0     Kop Zagreb-Gabrijela Stipanović/Lucija Krivić 21 21   2
  Kop Čakovec-Ana Novak/Sanda Novak 21 21   2     Kop Vrapče-Paulina Piškor/Karla Glasnović 10 8   0
                         
  3.MJESTO 1 set 2 set 3 set kraj     FINALE 1 set 2 set 3 set kraj
  Kop Retfala-Tea Pavlović/Lucija Rešetar 16 22   0     Kop Zagreb-Vida Štefan/Lidija Šarčević 21 17 15 2
  Kop Čakovec-Zdravka Benko/Klara Novak 21 24   2     Kop Vrapče-Paula Krmpotić/Magdalena Lovaković 16 21 7 1

 

Poredak

1 KOP ZAGREB
2 KOP VRAPČE
3 KOP ČAKOVEC
4 KOP RETFALA