Klupsko prvenstvo Hrvatske 2013. za seniore (2. okupljanje)

6                    
2013-07-20 - 2013-07-21
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Split seniori M

Utakmice

6                            
KOLO                            
HAKOP MLADOST KOP JARUN 0:2        
M. Mudrovčić/Šprem Silić/Huljev 0   2   17   21 13   21      
T. Mudrovčić/Čičković Paleka-Đorđević 1   2   19   21 23   21 9   15
                             
KOP VRAPČE KOP ZAGREB 0:2        
Kljajić/Dolenec Venier/Zhukouski 1   2   21   14 14   21 3   15
Čulina/Humski Gracin/Ravnjak 0   2   15   21 6   21      
                             
7                            
KOLO                            
KOP JARUN KOP ŽNJAN 0:2        
Nikolaus/Silić Križanović/Pervan 0   2   23   25 18   21      
Đorđević/Paleka Dell`Orco/K. Karaula 0   2   16   21 14   21      
                             
KOP ZAGREB HAKOP MLADOST 2:0        
Trimčevski/Gracin T. Mudrovčić/Šprem 2   0   21   16 21   16      
Venier/Zhukouski M. Mudrovčić/Čičković 2   0   21   17 21   12      
                             
8                            
KOLO                            
KOP ŽNJAN KOP ZAGREB 2:0        
Dell`Orco/Glaurdić Trimčevski/Gracin 2   1   17   21 21   17 17   15
Križanović/Ćosić Vebier/Zhukouski 2   0   21   18 21   16      
                             
HAKOP MLADOST KOP VRAPČE 0:2        
Mudrovčić/Mudrovčić Kljajić/Čulina 1   2   15   21 24   22 14   16
Šprem/Čičković Dolenec/Humski 1   2   19   21 21   18 12   15
9                            
KOLO                            
KOP VRAPČE KOP ŽNJAN 0:2        
Kljajić/Humski Križanović/Zeljković 0   2   9   21 10   21      
Dolenc/Čulina Dell`Orco/Glaurdić 0   2   19   21 11   21      
                             
KOP ZAGREB KOP JARUN 2:0        
Gracin/Ravnjak Silić/Huljev 2   1   21   12 20   22 15   13
Zhukouski/Venier Paleka/Đorđević 2   0   21   17 21   19      
                             
10                            
KOLO                            
KOP ŽNJAN HAKOP MLADOST 2:0        
Križanović/Zeljković Čičković/T. Mudrovčić 2   0   21   17 21   10      
Dell`Orco/Glaurdić M. Mudrovčić/Šprem 2   0   21   8 21   16      
                             
KOP JARUN KOP VRAPČE 2:0        
Đorđević/Silić Kljaić/Čulina 2   0   21   7 21   15      
Nikolaus/Paleka Humski/Dolenec 2   0   21   15 21   8      

 

Poredak

1.KOP ŽNJAN
2.KOP ERSTE ZAGREB
3.KOP JARUN
4.KOP VRAPČE
5.HAKOP MLADOST