Klupsko prvenstvo Hrvatske 2013. za mlađe kadetkinje

SUBOTA 07.09.2013.

Mlađe kadetkinje

A1 Vrapče

A2 Jarun

A3 Erste Zagreb

A4 Mladost

A5 Žnjan

 

1kolo

10:00h     A1:A2     Vrapče:Jarun (teren 1) 0:2

Malobabić/Osmak:Šumbera/Šumbera 10:21,14:21

Lovaković/Krmpotić:Makelja/Majerić 5:21,2:21

10:00h     A3:A4     Erste Zagreb:Mladost (teren 2)  0:2

2013-09-07 - 2013-09-08
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Split mlađi Ž

Utakmice

SUBOTA 07.09.2013.

Mlađe kadetkinje

A1 Vrapče

A2 Jarun

A3 Erste Zagreb

A4 Mladost

A5 Žnjan

 

1kolo

10:00h     A1:A2     Vrapče:Jarun (teren 1) 0:2

Malobabić/Osmak:Šumbera/Šumbera 10:21,14:21

Lovaković/Krmpotić:Makelja/Majerić 5:21,2:21

10:00h     A3:A4     Erste Zagreb:Mladost (teren 2)  0:2

Stipanović/Krivić:Josipović/Matijević 11:21,10:21

Sarčević/Posečak:Šutalo/Martinko 8:21,4:21

A5 slobodan

2 kolo

11:30h     A1:A5     Vrapče: Žnjan (teren 1) 2:0

Malobabić/Osmak:Lijić/Mišković 21:13,21:14

Lovaković/Krmpotić:Bakota/Maretić 12:21,21:14,15:8

11:30h     A2:A3     Jarun: Erste Zagreb (teren 2) 0:2

Šumbera/Šumbera:Stipanović/Krivić 8:21,3:21

Makelja/Majerić:Sarčević/Posečak 12:21,10:21

A4slobodan

3 kolo

13:00h     A5:A2     Žnjan: Jarun (teren 1) 2:0

Lijić/Mišković:Makelja/Majerić 21:8,21:14

Bakota/Maretić:Šumbera/Šumbera 21:9,21:10

13:00h     A4:A1     Mladost:Vrapče (teren 2)  1:1

Martinko/Šutalo:Malobabić/Osmak 21:18,21:16

Matijević/Josipović:Lovaković/Krmpotić  16:21,13:21

A3 slobodan

4 kolo

14:30h     A1:A3     Vrapče:Erste Zagreb (teren 1) 2:0

Krmpotić/Lovaković:Krivić/Stipanović 23:21,13:21,15:8

Osmak/Malobabić:Šarčević/Posečak 21:11,21:5

14:30h     A4:A5     Mladost:Žnjan (teren 2)  2:0

Josipović/Matijević:Bakota/Maretić  21:15,18:21,15:7

Martinko/Šutalo:Lijić/Mišković 21:14,21:3

A2 slobodan

5 kolo

16:00h     A2:A4     Jarun:Mladost (teren 1) 0:2

Šutalo/Martinko:Šumbera/Šumbera 21:8,21:10

Josipović/Matijević:Majerić/Makelja 21:0,21:0

16:00h     A5:A3     Žnjan:Erste Zagreb (teren 2) 0:2

Bakotić/Maretić:Stipanović/Krivić 12:21,12:21

Lijić/Mišković:Šarčrvić/Pošečak 12:21,21:12,11:15

A1 slobodan

Poredak

  1. Vrapče
  2. Mladost
  3. Erste Zagreb
  4. Žnjan
  5. Jarun