Klupsko prvenstvo Hrvatske 2012. za seniorke (1.okupljanje)

 

W1

KOP  SPLIT

HAKOP MLADOST

2:0

 

Bakotin/Jelaš

Karin/Penić

2:1 (21:17, 23:25, 15:12)

2012-06-23 - 2012-06-24
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Kop Žnjan / Kop Erste Zagreb seniori Ž

Utakmice

 

W1

KOP  SPLIT

HAKOP MLADOST

2:0

 

Bakotin/Jelaš

Karin/Penić

2:1 (21:17, 23:25, 15:12)

Vukasović/Draganja

Mudrovčić/Pavić

2:1 (17:21, 21:10, 15:8)

W2

KOP JARUN

KOP ŽNJAN

2:0

 

Cota/Majić

Vukšić/Žaja

2:0 (21:5; 21:15)

Žmire/Kovačec

Glavinović/Lendić

2:1 (15:21, 21:14, 15:6)

W3

KOP VRAPČE

KOP ERSTE ZAGREB

1:1

 

Mutak/Radolović

Kovačević/Ovčina

1:2 (21:17, 17:21, 12:15)

Radanović/Šutalo

Plačko/Štrbić

2:1 (14:21, 21:17, 15:12)

W4

KOP ŽAL

KOP SPLIT

2:0

 

Vitasović/Drviš

Bakotin/Jelaš

2:0 (21:15, 21:6)

Račić/Likar

Vukasović/Draganja

2:1 (21:17, 20:22, 15:9)

W5

HAKOP MLADOST

KOP JARUN

1:1

 

Karin/Penić

Žmire/Kovačec

2:1 (21:16, 13:21, 15:13)

Mudrovčić/Pavić

Cota/Žmire

1:2 (24:22, 13:21, 11:15)

W6

KOP ŽNJAN

KOP VRAPČE

0:2

 

Vukšić/Žaja

Radanović/Šutalo

0:2 (19:21, 15:21)

Glavinović/Lendić

Mutak/Radolović

0:2 (10:21, 5:21)

W7

KOP JARUN

KOP ŽAL

1:1

 

Žmire/Kovačec

Vitasović/Drviš

0:2 (10:21, 17:21)

Cota/Majić

Račić/Likar

2:0 (21:12, 21:14)

W8

KOP VRAPČE

HAKOP MLADOST

2:0

 

Radnović/Šutalo

Mudrovčić/Pavić

2:0 (21:10, 21:6)

Mutak/Radolović

Karin/Penić

2:0 (21:7, 21:7)

W9

KOP ERSTE ZAGREB

KOP ŽNJAN

2:0

 

Roško/Kovačević

Žaja/Vukšić

2:0 (22:20, 21:11)

Mioč/Ščulac

Kuveždić/Vukasović

2:0 (21:0, 21:0)

W10

KOP SPLIT

KOP JARUN

1:1

 

Vukasović/Draganja

Majić/Cota

2:0 (21:19, 21:18)

Bakotin/Jelaš

Žmire/Kovačec

0:2 (5:21, 20:22)

M11

KOP ŽAL

KOP VRAPČE

0:2

 

Vitasović/Drviš

Radanović/Šutalo

1:2 (21:19, 11:21, 10:15)

Račić/Likar

Mutak/Radolović

0:2 (18:21, 16:21)

M12

HAKOP MLADOST

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Mudrovčić/Pavić

Kovačević/Roško

0:2 (9:21, 11:21)

Karin/Penić

Plačko/Ovčina

0:2 (6:21, 6:21)

M13

KOP VRAPČE

KOP SPLIT

2:0

 

Radanović/Šutalo

Vukasović/Draganja

2:0 (21:8, 21:12)

Mutak/Radolović

Bakotin/Jelaš

2:0 (21:15, 21:10)

M14

KOP ERSTE ZAGREB

KOP ŽAL

2:0

 

Plačko/Štrbić

Račić/Likar

2:0 (21:10, 21:19)

Kovačević/Roško

Vitasović/Drviš

2:1 (21:16, 15:21, 15:8)

M15

KOP ŽNJAN

HAKOP MLADOST

1:1

 

Žaja/Vukšić

Mudrovčić/Pavić

2:1 (21:12, 17:21, 15:8)

 

Karin/Penić

0:2 (0:21, 0:21)

 

Poredak