Klupsko prvenstvo Hrvatske 2012. za seniore (2.okupljanje)

 

M19

KOP SPLIT

KOP VRAPČE

0:2

 

Sunara/Ivković

Božić/Goga

0:2 (11:21, 6:21)

2012-08-24 - 2012-08-26
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Kop Erste Zagreb seniori M

Utakmice

 

M19

KOP SPLIT

KOP VRAPČE

0:2

 

Sunara/Ivković

Božić/Goga

0:2 (11:21, 6:21)

Šimac/Talijan

Pelko/Lončar

0:2 (20:22, 16:21)

M20

KOP ČAKOVEC

KOP ŽNJAN

0:2

 

Ožeg/Somođi

Boras/Zeljković

0:2 (10:21, 3:21)

Mihajlov/Vincek

Skorin/Dellorco

0:2 (21:23, 11:21)

M21

HAKOP MLADOST

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Vidaković/Rugle

Mudrovčić/Ravnjak

0:2 (11:21, 15:21)

Maričić/Silić

Gracin/Trimčevski

0:2 (14:21, 15:21)

M22

HAKOP MLADOST

KOP ŽNJAN

0:2

 

Silić/Rugle

Jogunica/Zeljković

0: 2 (18:21, 19:21)

Maričić/Vidaković

Križanović/Dellorco

0:2 (21:23, 13:21)

M23

KOP ČAKOVEC

KOP JARUN

0:2

 

Mihajlov/Vincek

Y. Zhukouski /Đorđević

1:2 (21:12, 17:21, 9:15)

Modrić/Ožeg

Nikolaus/Jugo

0:2 (6:21, 13:21)

M24

KOP SPLIT

KOP JARUN

0:2

 

Ivković/Sunara

Nikolaus/Jugo

0:2 (9:21, 11:21)

Šimac/Talijan

Y. Zhukouski /Đorđević

0:2 (12:21, 13:21)

M25

KOP VRAPČE

KOP ČAKOVEC

2:0

 

Goga/Božić

Mihajlov/Vincek

2:1 (19:21, 21:19, 15:10)

Dolenec/Lončar

Modrić/Somođi

2:0 (21:9, 21:7)

M26

KOP JARUN

HAKOP MLADOST

2:0

 

Y. Zhukouski /Đorđević

Rugle/Silić

2:0 (21:10, 21:9)

Nikolaus/Jugo

Vidaković/Maričić

2:0 (21:11, 21:16)

M27

KOP ŽNJAN

KOP ERSTE ZAGREB

1:1

 

Dellorco/Skorin

Mudrovčić/Ravnjak

2:1 (21:13, 21:23, 15:13)

Križanović/Jogunica

Trimčevski/Gracin

1:2 (13:21, 19:21, 26:28)

M28

KOP ERSTE ZAGREB

KOP JARUN

0:2

 

Mudrovčić/Gracin

Y. Zhukouski /Đorđević

0:2 (16:21, 16:21)

Ravnjak/Trimčevski

Jugo/Maričić

0:2 (21:23, 17:21)

M29

HAKOP MLADOST

KOP VRAPČE

0:2

 

Silić/Rugle

Dolenec/Božić

1:2 (18:21, 21:18, 11:15)

Vidaković/Maričić

Steinocher/Lončar

1:2 (21:19,20:22, 6:15)

M30

KOP ČAKOVEC

KOP SPLIT

1:1

 

Mihajlov/Vincek

Ivković/Sunara

2:0 (21:15, 21:11)

Somođi/Ožeg

Šimac/Talijan

0:2 (16:21, 20:22)

M31

KOP SPLIT

HAKOP MLADOST

0:2

 

Ivković/Sunara

Maričić/Rugle

0:2 (14:21, 19:21)

Šimac/Talijan

Vidaković/Silić

0:2 (19:21, 15:21)

M32

KOP JARUN

KOP ŽNJAN

0:2

 

Nikolaus/Jugo

Skorin/Dellorco

0:2 (12:21, 15:21)

Y. Zhukouski /Đorđević

Jogunica/Križanović

1:2 (13:21, 21:18, 8:15)

M33

KOP VRAPČE

KOP ERSTE ZAGREB

1:1

 

Steinocher/Čulina

Mudrovčić/Ravnjak

0:2 (8:21, 20:22)

Goga/Božić

Trimčevski/Gracin

2:1 (21:15, 15:21, 17:15)

M34

KOP ERSTE ZAGREB

KOP SPLIT

2:0

 

Mudrovčić/Ravnjak

Talijan/Šimac

2:0 (21:11, 21:16)

Trimčevski/Gracin

Ivković/Sunara

2:0 (21:13, 21:10)

M35

KOP ŽNJAN

KOP VRAPČE

2:0

 

Dellorco/Skorin

Dolenec/Pelko

2:0 (21:15, 21:17)

Jogunica/Križanović

Kljajić/Čulina

2:0 (21:15, 21:16)

M36

HAKOP MLADOST

KOP ČAKOVEC

2:0

 

Maričić/Vidaković

Ožeg/Modrić

2:0 (21:6, 21:14)

Rugle/Silić

Mihajlov/Vincek

2:1 (16:21, 21:19, 15:7)

M37

KOP ČAKOVEC

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Vincek/Mihajlov

Gracin/Trimčevski

1:2 (15:21, 22:20, 10:15)

Modrić/Somođi

Mudrovčić/Ravnjak

0:2 (7:21, 14:21)

M38

KOP SPLIT

KOP ŽNJAN

0:2

 

Šimac/Sunara

Jogunica/Križanović

0:2 (11:21, 15:21)

Talijan/ivković

Jukić A./Jukić I.

0:2 (6:21, 6:21)

M39

KOP JARUN

KOP VRAPČE

1:1

 

Jugo/Nikolaus

Goga/Božić

0:2 (18:21, 12:21)

Y. Zhukouski /Đorđević

Dolenec/Pelko

2:0 (21:14, 21:14)

M40

KOP JARUN

KOP SPLIT

2:0

 

Jugo/Nikolaus

Šimac/Talijan

2:1 (14:21, 25:23, 18:16)

Y. Zhukouski /Đorđević

Sunara/Ivković

2:0 (21:5, 21:6)

M41

KOP ŽNJAN

KOP ČAKOVEC

1:1

 

Boras/Zeljković

Mihajlov/Vincek

1:2 (21:11, 19:21, 11:15)

Dellorco/Skorin

Somođi/Ožeg

2:0 (21:19, 21:12)

M42

KOP ERSTE ZAGREB

HAKOP MLADOST

2:0

 

Trimčevski/Gracin

Rugle/Maričić

2:0 (21:13, 21:13)

Ravnjak/Mudrovčić

Vidaković/Silić

2:0 (21:11, 21:18)

         
 

 

 

 

Poredak

 

1. KOP ŽNJAN

2. KOP JARUN

3. KOP ERSTE ZAGREB

4.KOP VRAPČE

5. HAKOP MLADOST

6. KOP SPLIT

7. KOP ČAKOVEC