Klupsko prvenstvo Hrvatske 2012. za seniore (1.okupljanje)

 

 

M1

KOP ŽNJAN

HAKOP MLADOST

2:0

 

Križanović/Ćosić

Čičković/Silić

2012-06-23 - 2012-06-24
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Kop Žnjan / Kop Erste Zagreb seniori M

Utakmice

 

 

M1

KOP ŽNJAN

HAKOP MLADOST

2:0

 

Križanović/Ćosić

Čičković/Silić

2:0 (21:10, 21:18)

Dellorco/Glaurdić

Mudrovčić/Rugle

2:0 (21:15, 21:16)

M2

KOP VRAPČE

KOP SPLIT

1:1

 

Brlas/Stojnić

Reljan/Šimac

2:0 (21:11; 21:14)

Božić/Goga

Šuker/Kovačev

0:2 (17:21, 14:21)

M3

KOP JARUN

KOP ČAKOVEC

2:0

 

T. Zhukouski/Y. Zhukouski

Vabec/Vincek

2:0 (21:14, 21:14)

Paleka/Đorđević

 

2:0 (21:0, 21:0)

M4

KOP ČAKOVEC

KOP VRAPČE

0:2

 

Vabec/Vincek

Brlas/Stojnić

1:2 (21:18, 15:21, 13:15)

 

Božić/Goga

0:2 (21:0, 21:0)

M5

HAKOP MLADOST

KOP JARUN

0:2

 

Čičković/Silić

Paleka/Đorđević

0:2 (15.21, 20:22)

Mudrovčić/Rugle

T. Zhukouski/Y. Zhukouski

0:2 (12:21, 5:21)

M6

KOP ERSTE ZAGREB

KOP ŽNJAN

0:2

 

Ravnjak/Mudrovčić

Križanović/Dellorco

0:2 (12:21, 12:21)

Gracin/Trimčevski

Ćosić/Glaurdić

0:2 (19:21, 18:21)

M7

KOP SPLIT

KOP ČAKOVEC

2:0

 

Kovačev/Šuker

Vabec/Vincek

2:0 (21:10, 21:17)

Reljan/Talijan

 

2:0 (21:0, 21:0)

M8

KOP JARUN

KOP ERSTE ZAGREB

2:0

 

Paleka/Đorđević

Ravnjak/Mudrovčić

2:1 (21:16, 19:21, 15:10)

T. Zhukouski/Y. Zhukouski

Trimčevski/Gracin

2:0 (21:12, 21:16)

M9

KOP VRAPČE

HAKOP MLADOST

2:0

 

Božić/Goga

Čičković/Mudrovčić

2:0 (21:16, 21:10)

Stojnić/Dolenec

Silić/Rugle

2:0 (21:18, 24:22)

M10

HAKOP MLADOST

KOP SPLIT

2:0

 

Čičković/Mudrovčić

Šuker/Kovačev

2:1 (21:14, 17:21, 15:12)

Rugle/Silić

Talijan/Reljan

2:1 (17:21, 21:19, 15:11)

M11

KOP ERSTE ZAGREB

KOP VRAPČE

1:1

 

Trimčevski/Gracin

Goga/Božić

2:0 (21:17, 21:11)

Ravnjak/Mudrovčić

Stojnić/Dolenec

1:2 (14:21, 21:11, 13:15)

M12

KOP ŽNJAN

KOP JARUN

1:1

 

Križanović/Dellorco

Paleka/Đorđević

2:0 (21:12, 21:11)

Ćosić/Glaurdić

T. Zhukouski/Y. Zhukouski

0:2 (12:21, 17:21)

M13

KOP ČAKOVEC

HAKOP MLADOST

0:2

 

Vabec/Vincek

Rugle/Silić

0:2 (18:21, 16:21)

 

Čičković/Mudrovčić

0:2 (0:21, 0:21)

M14

KOP SPLIT

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Šuker/Kovačev

Mudrovčić/Ravnjak

0:2 (20:22, 17:21)

Talijan/Šimac

Gracin/Trimčevski

0:2 (19:21, 14:21)

M15

KOP VRAPČE

KOP ŽNJAN

0:2

 

Brlas/Božić

Križanović/Ćosić

0:2 (11:21, 15:21)

Stojnić/Dolenec

Dellorco/Glaurdić

0:2 (19:21, 18:21)

M16

KOP ERSTE ZAGREB

KOP ČAKOVEC

2:0

 

Gracin/Trimčevski

Vabec/Vincek

2:0 (21:7, 21:14)

Sedlaček/Starc

 

2:0 (21:0, 21:0)

M17

KOP ŽNJAN

KOP SPLIT

2:0

 

Boras/Zeljković

Šuker/Kovačev

2:0 (21:17, 21:17)

K. Karaula/Pervan

Reljan/ Šimac

2:0 (21:14, 21:8)

M18

KOP JARUN

KOP VRAPČE

2:0

 

Paleka/Đorđević

Goga/Božić

2:0 (21:19, 23:21)

T. Zhukouski/Y. Zhukouski

Stojnić/Brlas

2:0 (21:11, 21:16)

 

 

Poredak