Klupsko prvenstvo Hrvatske 2012. za kadetkinje

 

 

W1

KOP  VRAPČE

KOP JARUN

2:0

 

Sara Radanović/Doroteja Mutak

Šarić/Banić

2:0 (21:11, 21:9)

2012-06-30 - 2012-07-01
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Kop Erste Zagreb kadeti Ž

Utakmice

 

 

W1

KOP  VRAPČE

KOP JARUN

2:0

 

Sara Radanović/Doroteja Mutak

Šarić/Banić

2:0 (21:11, 21:9)

Ivona Jelić/Tea Štrbac

Maslak/Lidija Sarčević

2:0 (21:12, 21:12)

W2

KOP KAJZERICA

KOP JARUN

2:0

 

Patricia Bingula/Petra Vizner

Šarić/Banić

1:2 (14:21, 22:20, 13:15)

Lucija Slonje/Paula Rikić

Milić/Darojković

1:2 (13:21, 21:6, 9:15)

W3

KOP VRAPČE

KOP KAJZERICA

2:0

 

Sara Radanović/Doroteja Mutak

Patricia Bingula/Petra Vizner

2:0 (21:7, 21:12)

Ivona Jelić/Tea Štrbac

Lucija Slonje/Paula Rikić

2:0 (21:12, 21:15)

W4

KOP ERSTE ZAGREB

KOP ČAKOVEC

2:0

 

Jazbec/Kalinić

Turopoljac/Vanna Apostolovski

2:0 (21:7, 21:10)

Ščulac/Mioč

Štefić/Horvat

2:0 (21:1, 21:7)

W5

HAKOP MLADOST

KOP ČAKOVEC

2:0

 

Pavečić Mia/Pavečić Tea

Kraljić A./Kraljić L.

2:0 (22:20, 21:10)

Stipanović/Dajana Plavić

Novak/Hajdinjak

2:0 (21:8, 21:7)

W6

KOP ERSTE ZAGREB

HAKOP MLADOST

2:0

 

Mioč/Kalinić

Pavečić Mia /Pavečić Tea

2:0 (21:6, 21:7)

Jazbec/Štefan

Stipanović/Dajana Plavić

2:0 (21:19, 21:16)

W7

KOP VRAPČE

HAKOP MLADOST

2:0

 

Sara Radnović/Doroteja Mutak

Pavečić Mia/Pavečić Tea

2:0 (21:0, 21:8)

Ivona Jelić/Tea Štrbac

Stipanović/Pavić

2:0 (21:9, 21:17)

W8

KOP JARUN

KOP ERSTE ZAGREB

0:2

 

Milić/Darojković

Ščulac/Mioč

0:2 (1:21, 4:21)

Maslak/Lidija Sarčević

Jazbec/Štefan

0:2 (10:21, 11:21)

W9

KOP JARUN

HAKOP MLADOST

2:0

 

Šarić/Banić

Pavečić Tea/Stipanović

2:0 (21:17, 21:19)

Maslak/Lidija Sarčević

Dajana Plavić/Pavečić Mia

2:1 (21:15, 20:22, 15:11)

W10

KOP VRAPČE

KOP ERSTE ZAGREB

2:0

 

Sara Radanović/Doroteja Mutak

Ščulac/Mioč

2:0 (21:15, 27:25)

Ivona Jelić/Štrbac

Jazbec/kalinić

2:0 (21:17, 23:21)

 

 

Poredak

POREDAK:                      

1. KOP Vrapče         

2. KOP Erste Zagreb

3. KOP Jarun

4. HAKOP Mladost

5. KOP Kajzerica

6. KOP Čakovec