Klupsko prvenstvo Hrvatske 2012. za juniorke

 

W1

KOP  ERSTE ZAGREB

HAKOP MLADOST

2:0

 

Martina Kovačević/Ivana Ovčina

Mia Elerić/Ivona Klarić

2:0 (21:10, 21:3)

2012-06-09 - 2012-06-10
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo KOP Žnjan juniori Ž

Utakmice

 

W1

KOP  ERSTE ZAGREB

HAKOP MLADOST

2:0

 

Martina Kovačević/Ivana Ovčina

Mia Elerić/Ivona Klarić

2:0 (21:10, 21:3)

Jurja Vlašić/Lea Kalinić

Dea Gajdek/Marta Šarinić

2:0 (21:16, 21:11)

W2

KOP ŽNJAN

KOP JARUN

2:0

 

Tea Jurić/Martina Šamadan

Valentina Vuleta/Nika Barišić

2:0 (21:8; 21:14)

Ana Glavinović/Sanja Čizmić

Maja Dupček/Mateja Smrek

2:0 (21:6, 21:7)

W3

KOP VRAPČE

KOP ERSTE ZAGREB

1:1

 

Doroteja Mutak/Ivona Jelić

Jurja Vlašić/Lea Kalinić

1:2 (19:21, 23:21, 8:15)

Sara Radanović/Zrinka Šutalo

Martina Kovačević/Ivana Ovčina

2:0 (21:16, 21:14)

W4

KOP SPLIT

KOP ŽNJAN

0:2

 

Katja Zorica/Karla Kragić

Tea Jurić/Martina Šamadan

0:2 (10:21, 6:21)

Marija Jerončić/Lucija Veić

Marija Lendić/Stela Vukasović

0:2 (5:21, 6:21)

W5

KOP VRAPČE

HAKOP MLADOST

2:0

 

Sara Radanović/Zrinka Šutalo

Mia Alerić/Ivona Klarić

2:0 (21:6, 21:11)

Doroteja Mutak/Ivona Jelić

Dea Gajdek/Marta Šarinić

2:0 (21:12, 21:9)

W6

KOP SPLIT

KOP JARUN

0:2

 

Katja Zorica/Karla Kragić

Valentina Vuleta/Nika Barišić

1:2 (21:14, 15:21, 10:15)

Lucija Veić/Ina RImac

Maja Dupček/Mateja Smrek

0:2 (11:21, 8:21)

W7

KOP ŽNJAN

KOP ERSTE ZAGREB

1:1

 

Tea Jurić/Martina Šamadan

Jurja Vlašić/Lea Kalinić

2:0 (21:13, 21:12)

Ana Glavinović/Sanja Čizmić

Martina Kovačević/Ivana Ovčina

0:2 (15:21, 20:22)

W8

KOP VRAPČE

KOP JARUN

2:0

 

Doroteja Mutak/Ivona Jelić

Valentina Vuleta/Nika Barišić

2:0 (21:7, 21:15)

Sara Radanović/Zrinka Šutalo

Maja Dupček/Mateja Smrek

2:0 (21:14, 21:13)

W9

KOP ERSTE ZAGREB

KOP JARUN

2:0

 

Martina Kovačević/Ivana Ovčina

Valentina Vuleta/Nika Barišić

2:0 (21:12, 21:13)

Jurja Vlašić/Lea Kalinić

Maja Dupček/Mateja Smrek

2:0 (21:14, 21:13)

W10

KOP ŽNJAN

KOP VRAPČE

2:0

 

Tea Jurić/Martina Šamadan

Sara Radanović/Zrinka Šutalo

2:0 (22:20, 21:13)

Ana Glavinović/Sanja Čizmić

Doroteja Mutak/Ivona Jelić

2:0 (21:18, 21:18)

 


Poredak

 

1. KOP Žnjan

2. KOP Vrapče

3. KOP Erste Zagreb

4. KOP Jarun

5. KOP Split

6. HAKOP Mladost