Klupsko prvenstvo Hrvatske 2011. za seniorke

W1 KOP  JARUN KOP ŽNJAN 2:0
  Crnić/Špehar Vukšić/Žaja 2:1(21:18 , 17:21 , 15:5)
  Roško/Majić Pivac/Vukasović 2:0 (21:0 , 21:0)

 

2011-07-02 - 2011-07-03
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Split, plaža Žnjan seniori Ž

Utakmice

W1 KOP  JARUN KOP ŽNJAN 2:0
  Crnić/Špehar Vukšić/Žaja 2:1(21:18 , 17:21 , 15:5)
  Roško/Majić Pivac/Vukasović 2:0 (21:0 , 21:0)

 

W2 KOP SPLIT HAKOP MLADOST 2:0
  Kamenjarin/Bilć Cota/Žmire 2:0(21:15 , 21:16)
  Šamadan/Jurić Kovačec/Paukner-Stojković 2:0(21:8 , 21:10)

 

W3 KOP ŽAL KOP VRAPČE 1:1
  Vitasović/Licu Radolović/Šutalo 2:0 (21:9 , 21:14)
  Todorović/Drviš Sever/Radanović 1:2(13:21 , 22:20 , 6:15)

 

W4 HAKOP MLADOST KOP ŽAL 0:2
  Cota/Žmire Vitasović/Licu 0:2 (7:21 , 8:21)
  Kovačec/Paukner-Stojković Todorović/Drviš 0:2 (10:21 , 9:21)

 

W5 KOP ŽNJAN KOP SPLIT 0:2
  Vukšić/Žaja Šamadan/Jurić 1:2(21:19 , 15:21 , 5:15)
  Glavinović/S. Vukasović Bilić/I. Vukasović 0:2 (12:21 , 12:21)

 

W6 KOP ZAGREB KOP JARUN 1:1
  Štrbić/Plačko Crnić/Mudrovčić 2:0 (21:13 , 21:15)
  Kovačević/Hasanbegović Roško/Majić 1:2 (12:21 , 21:19 , 8:15)

 

W7 KOP SPLIT KOP ZAGREB 1:1
  Šamadan/Jurić Štrbić/Plačko 0:2 (19:21 , 15:21)
  Bilić/Vukasović Kovačević/Šunjić 2:0 (21:8 , 21:14)

 

W8 KOP ŽAL KOP ŽNJAN 2:0
  Vitasović/Licu Vukšić/Žaja 2:0 (21:9 , 21:15)
  Todorović/Drviš Glavinović/S. Vukasović 2:0 ( 21:12 , 21:12)

 

W9 KOP VRAPČE HAKOP MLADOST 2:0
  Ovčina/Šutalo Žmire/Paukner-Stojkov 2:0 (21:6 , 21:16)
  Radolović/Radanović Vabec/Makarov 2:0 (21:13 , 21:12)

 

W10 KOP ŽNJAN KOP VRAPČE 0:2
  Vukšić/Žaja Ovčina/Šutalo 0:2 (12:21 , 21:23)
  Zovko/Stela Radolović/Radanović

0:2 (2:21 , 8:21)

 

W11 KOP ZAGREB KOP ŽAL 1:1
  Štrbić/Plačko Vitasović/Licu 1:2(21:13 , 19:21 , 13:15)
  Šunić/Kovačević Todorović/Drviš 2:1(18:21 , 25:23 , 15:9)

 

W12 KOP JARUN KOP SPLIT 0:2
  Majić/Roško Šamadan/Jurić 0:2(17:21 , 19:21)
  Crnić/Špehar Bilić/Vukasović 0:2(17:21 , 18:21)

 

 

W13 KOP ČAKOVEC HAKOP MLADOST 2:0
  Palinkaš/Mihajlov Mudrovčić/Roško 2:0 (21:16 , 21:14)
  Vabec/Grošević Crnić/Špehar 2:0(21:17 , 21:15)

 

W14 KOP VRAPČE KOP ZAGREB 2:0
  Ovčina/Šutalo Hasanbegović/Plačko 2:0(21:18 , 21:16)
  Radolović/Radanović Šunić/Kovačević 2:0(21:11 , 21:11)

 

W15 HAKOP MLADOST KOP ŽNJAN 0:2
  Žmire/Paukner-Stojkov Vukšić/Žaja 0:2(13:21 , 11:21)
  Kovačec/Cota Zovko/Glavinović 1:2(21:18 , 15:21 , 10:15)

 

 

 

Poredak

 

1. KOP ŽAL
2. KOP SPLIT
3. KOP VRAPČE
4. KOP ERSTE ZAGREB
5. KOP JARUN
6. KOP ŽNJAN
7. HAKOP MLADOST