Klupsko prvenstvo Hrvatske 2011. za seniore

W1 KOP ZAGREB HAKOP MLADOST 2:0
  Gracin/Uzelac Čičković/Šprem 2:0 (21:14, 21:12)
  MudrovčićŽukovski Maričić/Obradović 2:0 (21:14, 21:11)

 

2011-07-02 - 2011-07-03
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Split, plaža Žnjan seniori M

Utakmice

W1 KOP ZAGREB HAKOP MLADOST 2:0
  Gracin/Uzelac Čičković/Šprem 2:0 (21:14, 21:12)
  MudrovčićŽukovski Maričić/Obradović 2:0 (21:14, 21:11)

 

W2 KOP VRAPČE KOP ČAKOVEC 1:1
  Kljajić/Stojnić Palinkaš/Mihajlov 0:2 (17:21, 12:21)
  Brlas/Božić Grošević/Makarov 2:1 (21:18, 17:21, 15:7)

 

W3 KOP JARUN KOP SPLIT 2:0
  Mudrovčić/Ravnjak Marko Šimac/Talijan 2:0 (21:14, 21:16)
  Obradović/Paleka Mate Šimac/Bruno Reljan 2:0 (21:13 , 21:17)

 

W4 KOP ČAKOVEC KOP JARUN 0:2
  Palinkaš/Mihajlov Obradović/Đorđević 0:2 (17:21 , 17:21)
  Grošević/Vabec Mudrovčić/ravnjak 0:2 (12:21 , 13:21)

 

W5 HAKOP MLADOST KOP VRAPČE 0:2
  Čičković/Obradović Kljajić/Stojnić 0:2 (15:21, 12:21)
  Šprem/Maričić Brlas/Božić 0:2 (10:21 , 15:21)

 

W6 KOP ŽNJAN KOP ZAGREB 1:1
  Križanović/Jogunica Trimčevski/Uzelac 2:0 (21:19 , 21:16)
  Skorin/Dellorco Gracin/Žukovski 1:2 (21:15 ,19:21 , 16:18)

 

W7 KOP VRAPČE KOP ŽNJAN 0:2
  Brlas/Božić Dellorco/Glaurdić 0:2 (19:21 , 17:21)
  Kljajić/Stojnić Križanović/Skorin 0:2 (16:21 , 15:21)

 

W8 KOP JARUN HAKOP MLADOST 2:0
  Mudrovčić/Ravnjak Čičković/Obradović 2:0 (21:14 , 21:14)
  Paleka/Đorđević Šprem/Maričić 2:0 ( 21:12 , 21:10)

 

W9 KOP SPLIT KOP ČAKOVEC 0:2
  Talija/Sunara Palinkaš/Mihajlov 0:2 (11:21, 15:21)
  Mate Šimac/Reljan Vabec/Makarov 1:2 (13:21 , 21:16 , 11:15)

 

W10 KOP ŽNJAN KOP JARUN 1:1
  Križanović/Glaurdić Paleka/Đorđević 0:2 (14:21 , 14:21 )
  Skorin/DellOrco Mudrovčić/Ravnjak

2:0(21:17 , 21:11)

 

 

W11 HAKOP MLADOST KOP SPLIT 0:2
  Čičković/Šprem Talijan/Marko Šimac 0:2 (10:21 , 15:21)
  Maričić/Obradović Mate Šimac/Reljan 0:2 (12:21 , 17:21)

 

W12 KOP ZAGREB KOP VRAPČE 2:0
  Trimčevski/Uzelac Brlas/Božić 2:0(21:8 , 21:10)
  Gracin/Žukovski Dolenc/Stojnić

2:0(21:19 , 21:17)

 

 

W13 KOP SPLIT KOP ŽNJAN 0:2
  Talijan/Marko Šimac Boras/Zeljković 0:2(15:21 , 13:21)
  Reljan/Mate Šimac K. Karaula/Pervan 0:2(9:21 , 17:21)

 

W14 KOP ČAKOVEC HAKOP MLADOST 2:0
  Palinkaš/Mihajlov Obradović/Šprem 2:0 (21:10 , 21:5)
  Vabec/Grošević Čičković/Maričić 2:1(14:21 , 21:13 , 15:13)

 

W15 KOP JARUN KOP ZAGREB 0:2
  Mudrovčić/Ravnjak Trimčevski/Uzelac 0:2(18:21, 13:21)
  Obradović/Đorđević Gracin/Žukovski 0:2(13:21, 22:24)

 

W16 KOP ŽNJAN KOP ČAKOVEC 2:0
  Križanović/Skorin Grošević/Vabec 2:0 (21:13 , 21:13)
  DellOrco/Glaurdić Palinkaš/Mihajlov 2:0(21:13 , 21:16)

 

W17 KOP ZAGREB KOP SPLIT 2:0
  Trimčevski/Uzelac Talijan/Marko Šimac 2:1(21:19 , 17:21 , 15:7)
  Gracin/Žukovski Reljan/Mate Šimac 2:0(21:7 , 21:16)

 

W18 KOP VRAPČE KOP JARUN 1:1
  Božić/Brlas Paleka/Obradović 0:2(17:21 , 16:21)
  Kljajić/Stojnić Mudrovčić/Ravnjak 2:0(21:13 , 21:19)

 

Poredak

 

1. KOP ERSTE ZAGREB
2. KOP ŽNJAN
3. KOP JARUN
4. KOP ČAKOVEC
5. KOP VRAPČE
6. KOP SPLIT
7. HAKOP MLADOST