Klupsko prvenstvo Hrvatske 2011. za juniorke

 

 

                JUNIORKE

W1

Kop Vrapče

Kop Split

0:2

 

Tea Sever/Sara Radanović

2011-06-11 - 2011-06-12
Natjecanje Organizator Dobna kategorija Kategorija
Klupsko prvenstvo Split ,plaža,Žnjan juniori Ž

Utakmice

 

 

                JUNIORKE

W1

Kop Vrapče

Kop Split

0:2

 

Tea Sever/Sara Radanović

Martina Šamadan/Ivana Vukasović

0:2 (13:21, 18:21)

 

Ivana Ovčina/Zrinka Šutalo

Anamarija Bilić/Tea Jurić

1:2 (20:22, 22:20, 11:15)

W2

Kop Žnjan

Hakop Mladost

2:0

 

Ana Glavinović/Barbara Đapić

Valentina Fot/Matea Pavić

2:0 (21:10, 21:7)

 

Josipa Pivac/Stela Vukasović

Ivana Pjevaač/Ines Čikotić

2:0 (21:3, 21:4)

W3

Kop Jarun

Kop Vrapče

0:2

 

Maja Roško/Maja Dupček

Ivana Ovčina/Zrinka Šutalo

1:2 (21:14, 8:21, 6:15)

 

Moana Sušac/Aida Šukurica

Dorotea Mutak/Sara Radanović

0:2 (10:21, 8:21)

W4

Kop Zagreb

Kop Žnjan

1:1

 

Alisa Hasanbegović/Tena Šunjić

Ana Glavinović/Barbara Đapić

2:0 (21:10, 21:13)

 

Martina Kovačević/Antonia Grgić

Josipa Pivac/Stela Vukasović

1:2 (21:15, 14:21,11:15)

W5

Kop Jarun

Kop Split

0:2

 

Moana Sušac/Aida Šukurica

Martina Šamadan/Tea Jurić

0:2 (8:21, 9:21)

 

Maja Roško/Maja Dupček

Anamarija Bilić/Ivana Vukasović

1:2 (18:21, 21:12, 9:15)

W6

Kop Zagreb

Hakop Mladost

2:0

 

Alisa Hasanbegović/Tena Šunjić

Valentina Fot/Ines Čikotić

2:0 (21:5, 21:6)

 

Antonia Grgić/Marija Karin

Ivana Pjevač/Matea Pavić

2:0 (21:9, 21:9)

W7

Kop Zagreb

Kop Vrapče

0:2

 

Martina Kovačević/Antonia Grgić

Ivana Ovčina/Zrinka Šutalo

0:2 (18:21, 19:21)

 

Alisa Hasanbegović/Tena Šunjić

Tea Sever/Sara Radanović

1:2 (21:18, 16:21, 11:15)

W8

Kop Split

Kop Žnjan

2:0

 

Anamarija Bilić/Tea Jurić

Ana Glavinović/Barbara Đapić

2:1 (21:17, 18:21, 15:6)

 

Martina Šamadan/Ivana Vukasović

Josipa Pivac/Stela Vukasović

2:1 (17:21, 21:12, 16:14)

W9

Kop Žnjan

Kop Zagreb

0:2

 

Ana Glavinović/Barbara Đapić

Alisa Hasanbegović/Tena Šunjić

0:2 (11:21, 14:21)

 

Josipa Pivac/Stela Vukasović

Martina Kovačević/Antonia Grgić

1:2 (21:23, 23:21, 13:15)

W10

Kop Split

Kop Vrapče

2:0

 

Martina Šamadan/Ivana Vukasović

Sara Radanović/Tea Sever

2:1 (15:21, 21:14, 15:9)

 

Anamarija Bilić/Tea Jurić

Ivana Ovčina/Zrinka Šutalo

2:0 (21:12, 21:9)

 

 

Poredak

POREDAK: 

1. Kop Split

2. Kop Vrapče

3. Kop Erste Zagreb

4. Kop Žnjan

5. Kop Jarun

6. Hakop Mladost